İzmir Ege Perla Projesi

Yeniliklerin ilk temsilcisi

Lokasyon: İzmir, Konak

Arsa Alanı: 18.392 m2

Mimari Tasarım: Emre Arolat

Ekspertiz Değeri: 315.504.000 TL

İzmir Ege Perla Projesi, İzmir’in geleneksel yaşam tarzını ve modern mimariyi birleştirerek özgün bir konsept ortaya koymaktadır.

İzmir’in “Yeni Kent Merkezi” olarak değerlendirilen bölgesinde yer alan Ege Perla projesi, 18.392 m2’lik arsa üzerindedir. Projede yaklaşık 23.500 m2 kiralanabilir alana sahip, yarı açık mimarisiyle seçkin mağazalara ev sahipliği yapacak alışveriş merkezinin yanı sıra 1+1’den 5+1 executive’e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ferah çalışma ortamına sahip ofisler yer almaktadır.

Bölgenin ilk karma projesi olan Ege Perla, geleneksel yaşam tarzına uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Eski İzmir yapılarından ilham alan projenin tasarımı dünyaca ünlü mimar Emre Arolat tarafından yapılmıştır.

2016 yılında Ege Perla projesindeki konut ve ofis kulelerindeki ünitelerin kiralanması için Keller Williams firmasından hizmet alınmaya başlanmıştır.

2016 yılında Haziran ayından itibaren satılan ünitelerin teslimlerine başlanmıştır.

Ege Perla Alışveriş Merkezi’nin ise 6 Eylül 2017 tarihinde açılışı gerçekleşmiştir. Yenilikçi bir mimari yaklaşımla tasarlanan Ege Perla, İzmirlilerin yeni buluşma noktası olacaktır.
www.egeperla.com.tr